Hudba na městkou akci - DJ Mira Kocián

Firemní akce

Firemní večírky mi nejsou cizí! Přejete si konkrétní hudební styl? Není problém. Písničky na přání? Jdeme do toho. A afterparty? Tak to je moje domácí hřiště.

Hudba pro vaši firemní událost

Budete mít firemní večírek? Třeba Vánoční? Nebo se prostě chcete se svým pracovním teamem jen skvěle pobavit a upustit páru? Ať tak, nebo tak se to ale neobejde bez kvalitní hudební produkce! Neváhejte se ozvat! Rád Vás roztančím a šéfovi pustíme na přání nějakou jeho oblíbenou abychom se mohli bavit až do rána!Plánujete pro Váš ples změnu i Vy? Neváhejte se ozvat!

Máte svou firemní písničku? Rád vám ji zahraju. Mají vaši zaměstnanci konkrétní hudební styl? Rád ho do svého repertoáru zakomponuji. Se mnou se nemusíte starat o vybavení ani o průběh celého hudebního doprovodu. Vše budu mít předem zajištěné a připravené.

Dejte mi vědět o vašich plánech a společně vytvoříme krásný firemní večírek anebo teambuildingovou akci pro vaše pracovníky. Kontaktujte mě pro nezávaznou cenovou nabídku.

Máte zájem?

Nabízím vám zcela transparentní cenovou nabídku, kterou vám rád na požádání zašlu. Nic před vámi neskrývám a vždy předem víte, na kolik vás vyjdou moje služby. Má cena obsahuje naprosto vše bez skrytých příplatků. Nezapomeňte prosím uvést v poptávce také datum a místo plánované oslavy. Nesnažím se konkurovat nízkou cenou, ale naopak vysokou kvalitou mých poskytovaných služeb!

Svatební dekorace

Repertoár

Zajímá vás, jaké skladby mohu pro vaši akci připravit? Neváhejte mě kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře.

Rád vám poskytnu kompletní přehled mého repertoáru a pomohu s výběrem hudby na míru vašim potřebám. Těším se na spolupráci!