DJ Mira Kocián - zábava i na vaši akci

Městské akce

Poskytuji své služby i pro kulturní a společenské akce pořádané městem. Přizpůsobím svůj hudební repertoár vašemu konkrétnímu přání. Se mnou máte o zábavu postaráno!

Hudební doprovod pro vaši akci

Hledáte profesionálního hudebníka pro společenskou akci ve vašem městě? Od toho jsem tady! Rád se stanu vaším průvodcem ve světě moderní a celosvětově známé hudby.

Jsem připravený bavit vaše hosty napříč různými styly a generacemi. Zahraju vám písničky podle vašeho vkusu a na vaše přání. Pokud je nebudu mít ve svém repertoáru, mile rád je pro vás zakoupím.

Se mnou se nemusíte starat o vybavení ani o průběh celého hudebního doprovodu. Vše budu mít předem zajištěné a připravené. A to bez ohledu na to, zda se jedná o festival anebo o sportovní či jinou společenskou událost.

S mými zkušenostmi vás mohu předem ujistit, že vaše společenská akce bude plná radosti a smíchu. Dejte mi vědět o vašich plánech a společně vytvoříme zážitek, na který budou návštěvníci ještě dlouho po akci vzpomínat.

Máte zájem?

Nabízím vám zcela transparentní cenovou nabídku, kterou vám rád na požádání zašlu. Nic před vámi neskrývám a vždy předem víte, na kolik vás vyjdou moje služby. Má cena obsahuje naprosto vše bez skrytých příplatků. Nezapomeňte prosím uvést v poptávce také datum a místo plánované oslavy. Nesnažím se konkurovat nízkou cenou, ale naopak vysokou kvalitou mých poskytovaných služeb!

Svatební dekorace

Repertoár

Zajímá vás, jaké skladby mohu pro vaši akci připravit? Neváhejte mě kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře.

Rád vám poskytnu kompletní přehled mého repertoáru a pomohu s výběrem hudby na míru vašim potřebám. Těším se na spolupráci!