Oldies party - DJ Mira Kocián

Narozeninové oslavy

Rád se postarám o zábavu na vaší rodinné oslavě. Jsem připraven bavit vaše hosty napříč různými hudebními styly a generacemi. Se mnou máte o zábavu postaráno!

DJ pro oslavu narozenin

Slavíte narozeniny? Bude Vám 20, 50, nebo třeba 60 let? Blahopřeji! Nebo chcete jen někoho překvapit, či dát netradiční dárek? Obohaťte svou oslavu o kvalitní hudební produkcí všech žánrů – zaručuji, že se budete s přáteli královsky bavit a rádi na akci vzpomínat!

Jsem připravený bavit vaše hosty napříč různými styly a generacemi. Zahraju vám písničky podle vašeho vkusu a na vaše přání. Pokud je nebudu mít ve svém repertoáru, mile rád je pro vás přímo na oslavě zakoupím.

Se mnou se nemusíte starat o vybavení ani o průběh celého hudebního doprovodu. Vše budu mít předem zajištěné a připravené.

Společně si předem domluvíme všechny detaily a o hudební program pak máte na oslavě postaráno. Díky mně se vaše narozeninová oslava stane oslavou plnou tance, zábavy a nezapomenutelných rodinných okamžiků.

Máte zájem?

Nabízím vám zcela transparentní cenovou nabídku, kterou vám rád na požádání zašlu. Nic před vámi neskrývám a vždy předem víte, na kolik vás vyjdou moje služby. Má cena obsahuje naprosto vše bez skrytých příplatků. Nezapomeňte prosím uvést v poptávce také datum a místo plánované oslavy. Nesnažím se konkurovat nízkou cenou, ale naopak vysokou kvalitou mých poskytovaných služeb!

Svatební dekorace

Repertoár

Zajímá vás, jaké skladby mohu pro vaši akci připravit? Neváhejte mě kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře.

Rád vám poskytnu kompletní přehled mého repertoáru a pomohu s výběrem hudby na míru vašim potřebám. Těším se na spolupráci!