DJ na ples

Plesy

DJ pro maturitní, firemní anebo jiný tematický ples? Jsem jasnou volbou! Jsem připraven na plesu bavit vaše hosty napříč různými hudebními styly a generacemi.

DJ pro váš tematický ples

Mám dlouholeté zkušenosti s mixováním hudby na různých tematických plesech pro maturitní ročníky anebo pro různé tematické plesy.

Rád vytvořím nezapomenutelnou atmosféru pro vaši akci. Jsem připravený bavit hosty na vašem plesu napříč různými styly a generacemi. Zahraju vám písničky na přání, a pokud je ve svém repertoáru nebudu mít, mile rád je pro vás zakoupím.

Se mnou se nemusíte starat o vybavení ani o průběh celého hudebního doprovodu. Vše budu mít předem zajištěné a připravené.

Rád vám na plese zahraju známé lidovky, české a zahraniční hity z 60. či 90. let anebo současnou hudbu a také často vyhrávané rockové klasiky.

Kontaktujte mě a společně vytvoříme z vašeho plesu báječnou akci, na kterou nikdo nezapomene.

Máte zájem?

Nabízím vám zcela transparentní cenovou nabídku, kterou vám rád na požádání zašlu. Nic před vámi neskrývám a vždy předem víte, na kolik vás vyjdou moje služby. Má cena obsahuje naprosto vše bez skrytých příplatků. Nezapomeňte prosím uvést v poptávce také datum a místo plánované oslavy. Nesnažím se konkurovat nízkou cenou, ale naopak vysokou kvalitou mých poskytovaných služeb!

Svatební dekorace

Repertoár

Zajímá vás, jaké skladby mohu pro vaši akci připravit? Neváhejte mě kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře.

Rád vám poskytnu kompletní přehled mého repertoáru a pomohu s výběrem hudby na míru vašim potřebám. Těším se na spolupráci!