DJ na svatbu Mira Kocián

Svatby

DJ na svatbu? Rozhodně ano! Ale měl by to být DJ profesionál. Kamarád s půjčenými bednami anebo „ten známý z místní diskotéky“ nebudou to pravé ořechové. Oslovte mě a máte o zábavu postaráno!

Hledáte DJ na svatbu?

DJ Mira Kocián - pravidla tanečního parketu

Svatba není diskotéka, ale i tou může být! Jak si to přejete vy? Nebo máte raději rockovou hudbu?

Jsem připraven bavit vaše hosty napříč různými hudebními styly a generacemi. Od lidovek, přes české známé hity 60. a 90. let až po rock, pop anebo současnou hudbu.

Máte písničku na přání? Rád ji do playlistu zařadím! K produkci využívám výhradně originální skladby v digitálním formátu.

Nenabízím tisíce nezajímavých písní pochybného zdroje, upřednostňuji tedy kvalitu před kvantitou. Můj repertoár obsahuje výběr těch největších hudebních hitů. Nicméně každý si přijde na své.

Na každou stavbu se připravuji zcela individuálně dle vašich přání tak, abych se vždy co nejvíce přiblížil vašim představám a požadavkům. Níže naleznete odpovědi na nejčastěji pokládané dotazy.

Nejčastější dotazy

Nejsem žádná eventová agentura, vystupuji a jednám výhradně sám za sebe a jsem konečným poskytovatelem služeb. Vždy jednáte se mnou a snažím se maximálně vyhovět všem vašim požadavkům.

Hudba mi není jen volnočasovým koníčkem, ale prací na plný úvazek! Snažím se vám poskytovat ty nejlepší služby, protože spokojený klient je vždy ta nejlepší reklama.

Nekouřím, nepiju alkohol, a při produkci nesedím. Po celou dobu produkce se věnuji hudbě, Vám, vašim hostům a skvělé zábavě!

Hraji průměrně na 30 svatbách ročně! Vím tedy, co svatební zábava obnáší a dokážu si poradit s jakýmkoliv problémem. S každou další odehranou svatbou stoupá kvalita mých služeb, neustále se snažím zlepšovat a posouvat své služby o úroveň výše.

Nabízím vám zcela transparentní cenovou nabídku, kterou vám rád na požádání zašlu. Nic před vámi neskrývám a vždy předem víte, na kolik vás vyjdou moje služby. Má cena obsahuje naprosto vše bez skrytých příplatků. Nezapomeňte prosím uvést v poptávce také datum a místo plánované oslavy. Nesnažím se konkurovat nízkou cenou, ale naopak vysokou kvalitou mých poskytovaných služeb!

Každá svatba je originál a na každou svatbu se pečlivě připravuji. Nevěříte? Není nic jednoduššího než to vyzkoušet. Rád překvapím i vás. Mám za sebou rovněž mnoho mezinárodních svateb a bavil jsem na nich hosty z Polska, Rakouska, Ukrajiny, nebo třeba Anglie.

Samozřejmostí je písemná smlouva. Nemusíte tedy mít strach a obavy, že bych vám akci jen tak bez udání důvodu zrušil. Snažím se jednat transparentně a vždy s maximálním ohledem na spokojenost mých klientů.

Hledáte zde na webu recenze na mé služby? Navštivte tuto stránku a přečtěte si ty opravdu ověřené recenze!

Od známých a často zpívaných lidovek, přes nestárnoucí hity 60 a 90. let, přes rock, pop nebo disco až po současnou a moderní hudbu. Máte speciální přání? Něco si naopak výslovně nepřejete? Rád se vám přizpůsobím. Je to přeci vaše akce a já jsem váš DJ! Na akci jsem neustále připojen k digitálnímu obchodu s hudbou. V případě, že tedy poptávanou skladbu momentálně nemám, rád ji na místě zakoupím a na vaše přání pustím!

I vaše svatba může být večírek, který bude skvěle vypadat i na pohled! K produkcím používám výhradně kvalitní zvukovou a světelnou techniku. Je jedno jestli slavíte ve vaší oblíbené hospůdce, v sále místního kulturního domu anebo venku. Disponuji dostatečným technickým zázemím pro jakoukoliv akci, a to až do počtu 300 lidí. Bude-li to potřeba, rád ozvučím také váš svatební obřad. Na pořádané akce vozím řadu decentních světelných efektů, které dokreslují atmosféru až do sebemenšího detailu.

Rád se v kooperaci se svatebními svědky postarám o realizaci zábavy na vaší svatbě. Nejsem pouťový vyvolávač, který by komentoval každou píseň a smál se vlastním vtipům. Jsem však připraven vhodně okomentovat všechny důležité prvky oslavy od prvního tance, přes krájení dortu až po případný program a následnou svatební zábavu.

Je mi líto, v tomto vám bohužel neposloužím. Myslím si, že tato disciplína patří spíše do vesnické hospůdky k jukeboxu někdy v ranních hodinách a do svatební zábavy se příliš nehodí. Pokud tuto službu přesto vyžadujete, doporučuji se obrátit na některého z mých hudebních kolegů.

Se mnou nikdy nekupujete zajíce v pytli! Rád se s vámi sejdu osobně ještě před akcí a probereme všechny možnosti a přání tak, aby celá akce byla přesně podle vašich představ. Jste z daleka? Nevadí, tak si aspoň zavoláme.

Máte zájem?

Nabízím vám zcela transparentní cenovou nabídku, kterou vám rád na požádání zašlu. Nic před vámi neskrývám a vždy předem víte, na kolik vás vyjdou moje služby. Má cena obsahuje naprosto vše bez skrytých příplatků. Nezapomeňte prosím uvést v poptávce také datum a místo plánované oslavy. Nesnažím se konkurovat nízkou cenou, ale naopak vysokou kvalitou mých poskytovaných služeb!

Svatební dekorace

Repertoár

Zajímá vás, jaké skladby mohu pro vaši akci připravit? Neváhejte mě kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře.

Od lidovek, přes české i zahraniční nestárnoucí hity 60-90. let, rock, pop, disco až po současnou hudbu. Máte speciální přání? Rád jej zařadím! K produkci využívám výhradně originální skladby v digitálním formátu.