DJ Mira Kocián - zábava i na vaši akci

Oldies party

Pojďte se pořádně odvázat! Se mnou máte o zábavu postaráno. Rád uzpůsobím svůj hudební repertoár vašemu vybranému stylu. Jsem připraven bavit vaše hosty napříč různými generacemi.

Hudba na oldies party

Staré dobré hity mají prostě šmrnc! Rád vám zahraju na vaší oldies party všechny známé klasiky anebo písničky na vaše přání.

Pokud konkrétní písničku nebudu mít ve svém repertoáru, mile rád ji pro vás na místě zakoupím. Se mnou máte o zábavu postaráno! S mými hudebními zkušenostmi vás mohu ujistit, že se vaše oldies party skutečně povede.

Nemusíte se předem starat o žádné vybavení ani o průběh celého hudebního doprovodu. Budu mít pro vás vše předem zajištěné a připravené.

Dejte mi vědět o vašich plánech a společně vytvoříme skvělý zážitek, na který budou vaši návštěvníci ještě dlouho po akci vzpomínat.

Máte zájem?

Nabízím vám zcela transparentní cenovou nabídku, kterou vám rád na požádání zašlu. Nic před vámi neskrývám a vždy předem víte, na kolik vás vyjdou moje služby. Má cena obsahuje naprosto vše bez skrytých příplatků. Nezapomeňte prosím uvést v poptávce také datum a místo plánované oslavy. Nesnažím se konkurovat nízkou cenou, ale naopak vysokou kvalitou mých poskytovaných služeb!

Svatební dekorace

Repertoár

Zajímá vás, jaké skladby mohu pro vaši akci připravit? Neváhejte mě kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře.

Rád vám poskytnu kompletní přehled mého repertoáru a pomohu s výběrem hudby na míru vašim potřebám. Těším se na spolupráci!